Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki Różnowo – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Warmii i Mazurach

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 099 000 zł10 400 m² 105,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa oferta dla inwestorów zespół działek budowlanych o pow. 10 400 m w malowniczym Różnowie (gmina Dywity), zaledwie 10 km od centrum Olsztyna. To propozycja łącząca urok natury.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł710 m² 216,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Witam, ze względu na zmianę planów sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Różnowo gm. Dywity (przedmieścia Olsztyna) , dojazd autostradą do Olsztyna , wszędzie drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

199 000 zł17 194 m² 11,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka rolna o powierzchni 1,7194 ha położona w Różnowie, w gminie Dywity. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy z dobrym dojazdem do Olsztyna. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł40 547 m² 12,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta dotyczy dwóch działek rolnych o łącznej powierzchni 4,0547 ha położonych obok siebie w Różnowie, w gminie Dywity. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

160 000 zł1 413 m² 113,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Transakcja zawarta przy udziale licencjonowanego pośrednika bezpieczną transakcją Na skraju dwóch wsi Żerniki i Rożnowo przy ulicy Żernickiej (gm.Oborniki ok.35 km od Poznania) powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł4 480 m² 95,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie położona nieruchomość gruntowa z wydanymi wz Działka zlokalizowana przy głównej drodze - Oborniki-Poznań Zapraszam Bartosz   Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł3 004 m² 59,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka O powierzchni 3004 m2 położona na granicy dywit i różnowa** W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna** doskonała lokalizacja** piękny krajobraz**.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł3 824 m² 67,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka położona na skraju Różnowa gm. Dywity z wydanymi warunkami zabudowy na zabudowę mieszkalną jednorodzinną. Doskonała lokalizacja w spokojnym sąsiedztwie i wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł3 754 m² 69,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dom prezentuje na sprzedaż działkę w miejscowości Różnowo (gmina Dywity, powiat olsztyński). Działki usytuowana są w malowniczej okolicy w miejscowości Różnowo.

Szczegóły ogłoszenia

121 000 zł1 219 m² 99,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w Różnowie, w gminie Dywity- w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Olsztyna. W trakcie procedury uzyskiwania warunków zabudowy pod dom.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł22 181 m² 7,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka O powierzchni 2 ha 2181 m2 ** bogaty, kilkunastoletni drzewostan** W bezpośrednim sąsiedztwie sieć gazowa, wodociągowa i energetyczna** teren objęty upul** działka nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

198 440 zł1 804 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana W różnowie! bardzo dobra cena. Oferujemy do sprzedaży bardzo urokliwą działkę w Różnowie. Usytuowana na obrzeżach miejscowości. Tuż obok nowe powstające domki.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł3 002 m² 53,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka o powierzchni 3002 m 2 z wydanymi warunkami zabudowy w niskiej cenie! Przepięknie położona działka wśród pół oraz warmińskich lasów. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

209 900 zł2 150 m² 97,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie lubisz wielkomiejskiego zgiełku ? Marzysz o własnym domu w okolicy z czystym powietrzem ? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Działka 2150 m2 blisko Olsztyna, położona.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł1 349 m² 148,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Perfekt Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną nr 194/41 o powierzchni 1349m2 położoną w obrębie Różnowo w gminie Dywity. Działka w terenie objętym.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł750 m² 206,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: rożnowo, gm. Oborniki 9 km do Obornik, 39 km do Poznania Typ działki: budowlana Powierzchnia: 750 m Media: woda w drodze Prąd w drodze Warunki zabudowy: wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł2 900 m² 33,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Różnowo, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 2900 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł11 084 m² 130,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Duża działka dla Developera i nie tylko! Piękna działka budowlana - Różnowo. Biuro Nieruchomości Abrys oferuje do sprzedaży przepięknie położon teren w Różnowie, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł24 500 m² 9,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działka rolna o powierzchni 2,45 ha położona przy drodze asfaltowej w Różnowie gmina Dywity. Działka w kształcie prostokąta, na całości posiana.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł10 680 m² 93,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Inwestycja Działka o pow. 10 680m2 w miejscowości Różnowo gmina Dywity, 10 km od Olsztyna. Działka ma ważne warunki zabudowy na 11 budynków mieszkalnych, jednorodzinnych (szerokość elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

372 240 zł4 653 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 185/215 Ługwałd | 4653 m | intymna przestrzeń | mpzp To miejsce jak z opowieści ukryte w zieleni, z delikatnym szumem drzew, przerywanym jedynie śpiewem ptaków. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Różnowo +3 km

Działka budowlana

Ługwałd

188 000 zł3 039 m² 61,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro dom Nieruchomości oferuje na sprzedaż - działkę budowlaną o powierzchni 3039 m w Ługwałdzie (gmina Dywity), powiat olsztyński, zaledwie ok. 8 km od Olsztyna. Numer ewidencyjny: 56/106.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Różnowo +3 km

279 000 zł1 524 m² 183,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Nr 185/189 Ługwałd | 1524 m | mpzp | na granicy z Dywitami Zanurz się w miejscu, gdzie króluje cisza, a natura zaprasza do życia w swoim rytmie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Różnowo +3 km

Działka

Ługwałd

176 000 zł2 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Nr 185/21 Ługwałd | 2200 m | mpzp | w ciszy i spokoju Zanurz się w miejscu, gdzie króluje cisza, a natura zaprasza do życia w swoim rytmie. Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Różnowo +3 km

550 000 zł9 118 m² 60,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

BB Nieruchomości oferujena sprzedaż działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy o powierzchni 9118 m2 położona na skraju lasu w miejscowości Ługwałd gmina Dywity. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Różnowo +3 km

199 000 zł4 078 m² 48,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Opis nieruchomości: oferuję na sprzedaż przepiękną działkę budowlaną o powierzchni 4078 m , położoną w urokliwej i cichej miejscowości Ługwałd, w gminie Dywity. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Różnowo +3 km

440 000 zł3 202 m² 137,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Perfekt Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży bardzo ładną działkę gruntu o powierzchni 3202 m2 położoną w Dywitach przy ul. Grzybowej. Działka usytuowana w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Różnowo +3 km

269 000 zł2 064 m² 130,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Dywity (pow. olsztyński) przy ul. Barczewskiego. Powierzchnia działki to 2064 m 2 , nr identyfikacyjny 1/51, działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Różnowo +3 km

49 000 zł1 214 m² 40,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Dywity Dąbrówka Wielka nr 346 o powierzchni 1214 m2 z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, w sprzedaży na raty.: 1. rata - 49,000. Pln płatność przy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Różnowo +3 km

169 000 zł3 393 m² 49,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka w otoczeniu lasu objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Okolica wyjątkowo cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Różnowo +3 km

1 059 360 zł26 484 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka położona nad malowniczym stawem pod zabudowę usługową typu hotel, gastronomia, centrum konferencyjne, apartamenty przy ul. Spółdzielczej w Dywitach. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Różnowo +3 km

2 400 000 zł8 634 m² 277,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjne działki inwestycyjne pod park handlowy - Dywity k. Olsztyna | 8634 m | Uchwalany mpzp przewiduje handel i usługi Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjny teren inwestycyjny w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Różnowo +3 km

149 000 zł3 906 m² 38,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Limeno Nieruchomości prezentuje na sprzedaż niezabudowaną działkę w miejscowości Sętal ( gmina Dywity, powiat Olsztyński ) Prezentowana działka ma nr ewidencyjny 29/5 i powierzchnię 3906.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Różnowo +4 km

39 000 zł1 464 m² 26,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość na Raty 0%: 1) 39.000 PLN - przy podpisaniu aktu notarialnego 2) 25.000 PLN - 2027 rok 3) 25.000 PLN - 2028 rok 4) 25.000 PLN - 2029 rok 5) 25.000 PLN - 2030 rok Łączna cena zakupu 139.000.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Różnowo +4 km

137 865 zł3 939 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Malownicza działka z możliwością zabudowy w bezpośrednim sąsiedztwie dużego kompleksu lasów należących do Skarbu Państwa. Miejsce wyjątkowo spokojne o dużych walorach.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Różnowo +4 km

Działka Dąbrówka Wielka

Dąbrówka Wielka

85 000 zł3 024 m² 28,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Home-Living Nieruchomości serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej usytuowanej w miejscowości Dąbrówka Wielka, w Gminie Dywity, powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Różnowo +4 km

Działka Dąbrówka Wielka

Dąbrówka Wielka

129 000 zł1 122 m² 114,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1122 m położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Dąbrówka Wielka, zaledwie 15 km od Olsztyna. Możliwość zakupu na raty.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Różnowo +4 km

149 000 zł1 626 m² 91,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej Dąbrówka Wielka, gmina Dywity Numer działki: 345 Numer obrębu: 0003 Dąbrówka Wielka Powierzchnia: 1 626 m Klasa użytków: pastwiska V, rolna.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Różnowo +4 km

130 000 zł3 031 m² 42,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka w pięknej, spokojnej okolicy. Położona w miejscowość Dąbrówka Wielka w gminie Dywity w województwie warmińsko-mazurskim. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Różnowo +4 km

270 000 zł3 079 m² 87,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę działki budowlanej położonej w malowniczej miejscowości Spręcowo, w gminie Dywity. Ta przestronna parcela o powierzchni 3 079 m zachwyca swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Różnowo +5 km

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij